styczeń4

Ciuchy na wagę

dodano: 4 stycznia 2015 przez wit1964


W wielu second handach ubrania kupuje się na wagę. Nie uważam, że jest to akurat najlepszy sposób na sprzedawanie mody, ale tak to właśnie wygląda.

Nie tylko w second handach można kupić worek ubrań, bo na przykład na allegro czy na olx ogłaszają się oferenci, którzy oferują pakiet ubrań danego rozmiaru za atrakcyjną cenę. Ale czy kupowanie kota w worku jest takie rozsądne?

Spotkałam się także, że na niektórych forach poświęconych modzie i odnoszących się do danego miasta, panie kupują razem ubrania, aby uzyskać rabat i zaoszczędzić na kosztach wysyłki. Jest to z pewnością jakiś pomysł. Jeśli tak zdecydujecie się kupować ubrania ze swoimi koleżankami bądź mieszkankami waszego miasta, to polecam wam stronę internetową, za pomocą której swoje ubrania sprzedaje hurtownia internetowa. Adres tej strony internetowej to: http://www.hurtowniamegabrand.pl . Zaglądałam na tą stronę niedawno i zobaczyłam, że trwa tam teraz wyprzedaż. Są dostępne artykuły, które można kupić za nawet 9 zł. Kiedyś moje znajome korzystały z tego sklepu i powiadały mi, że cała transakcja przebiegła ok, a sama dostawa towaru trwała relatywnie krótko. W ofercie tego sklepu dostępne są ładne bluzeczki z krótkim oraz z długim rękawem, spódniczki, jak i spodnie. Sklep realizuje tylko sprzedaż hurtową, więc jeśli chcecie coś z niego kupić to niestety musicie kupić tych ubrań raczej w wielkich ilościach. Ja sama nie korzystam z tego typu zakupów - na wagę czy w dużych ilościach. Nie podoba mi się taki styl robienia zakupów, bo czasem można kupić coś, co będzie relatywnie takie, ale do niczego nie będzie wam pasować ani nigdy tego nie założycie. Niemniej jednak czasem jest to dobry sposób na wymianę swojej szafy i zaopatrzenie się w inne, bardziej różnorodne ubrania oraz dodatki do ubrań. Co wy na to?
Dodaj do:


Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Odpowiedzi moga dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Nie ma jeszcze komentarzy - wyraź swoją opinię jako pierwszy