marzec22

Moda na wiosnę.

dodano: 22 marca 2015 przez wit1964


 

  Nadeszła wiosna, a wraz z nią lekkie i przewiewne ubrania, które uwielbiamy.

  Wreszcie możemy odłożyć do szaf ciężkie zimowe płaszcze, grube i gryzące swetry i ciężkie kozaki, które utrudniały nam swobodne poruszanie się.

  Moda wiosenna to przede wszystkim niczym nie skrępowane ruchy całego ciała, dzięki powiewnym sukienkom i lekkim butom. Ubrania przewiewne, kolorowe i pachnące wiosennymi kwiatami.

  W poszukiwaniu ubrań na ten rok wybraliśmy się do centrum handlowego i sklepów firmowych, które jak co roku przygotowały szereg propozycji lekkich i wzorzystych ubrań dla każdego wieku i rozmiaru klientki. Sklepy odzieżowe mają o tej porze roku największe obroty handlowe. Nawet najbardziej niezdecydowane kobiety znajdą coś dla siebie. 

  Tegoroczne ubrania w stylu trendy, to spódnice lekko rozszerzane ku dołowi do kolan, bluzki przylegające do ciała rozpinane w stylu męskich koszul i półbuty na szpilce z krótką przylegającą cholewką. Kolory preferowane tej wiosny są zdecydowane z dużą ilością pigmentu, a więc czerwień, róż, czerń i biel z małą ilością wzorów lub pojedynczą aplikacją wzoru na całej odzieży. Na przykład spódnica z jednym widocznym makiem umiejscowionym z jednej strony przy kolanie lub bluzka z jednym małym kwiatkiem przy kołnierzyku. Wśród butów prym wiodą czarne półbuty na ostrym obcasie tak zwanej szpilce.

  Tegorocznej modzie odzieży na pewno nie można odmówić wygody i elegancji.

 

.


photo
moda: wiosna na ulicach Zdjęcie pochodzi z notki Moda na wiosnę.


Dodaj do:


Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Odpowiedzi moga dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Nie ma jeszcze komentarzy - wyraź swoją opinię jako pierwszy