marzec25

Buty na luzie.

dodano: 25 marca 2015 przez wit1964


 

  Buty są bardzo ważnym elementem odzieży, dlatego istnieją osoby, które są posiadaczami kilkuset par butów i wszystkie są im potrzebne. Dobrze dobrane buty do ubrania podkreślają styl ubioru, poprawiają także ogólny wygląd nóg i całej sylwetki.

  Buty były tematem twórczości wielu projektantów, a rozwój tej dziedziny sztuki wzorniczej jest permanentny. Wciąż powstają nowe pomysły, chociaż wielu sądziło, że wymyślono już wszystko. Okazuje się jednak, że pomysłowość ludzi nie ma granic i wciąż jesteśmy zaskakiwani kolejnymi odkryciami niezwykłych wzorów. O dziwo dajemy radę chodzić nawet w najbardziej wymyślnych modelach i żadna wysokość obcasa nie jest nam straszna.

  W tym roku obserwujemy rozkwit niezwykłego wynalazku jakim są buty pseudo sportowe. Pierwsze modele pojawiały się już w poprzednich latach, jednak nie znalazły wiele fanek, w tym roku jest całkowicie odwrotnie. Wreszcie buty sportowe na obcasie zostały zauważone przez klientki, które mają do wyboru ogromną gamę kolorów i form. Od intensywnie kolorowych, różowych i pistacjowych, po klasykę kolorystyczną, jaką jest czerń i biel.
Dodaj do:


Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Odpowiedzi moga dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Nie ma jeszcze komentarzy - wyraź swoją opinię jako pierwszy