O nas

Hej! Dzisiaj przyszedł ten wspaniały dzień, w którym opowiem wam coś o sobie!

Czekałam z tym kilka postów, bo nie chciałam od razu się wam przedstawiać :) Nuta tajemnicy musi trochę powisieć w powietrzu ;) Oficjalnie więc teraz mówię wam, że nazywam się Wiktoria, ale znajomi mówią mi po prostu Wit.

  Ukończyłam szkołę krawiecką i studia projektanckie. Uwielbiam projektować ubrania i jestem na dobrej drodze, by mieć własne studio. Współpracuję już z kilkoma modelkami i kilkoma producentami odzieży. Być może zobaczycie kiedyś moją kolekcję w moim autorskim butiku. Nie będę współpracować z sieciami odzieżowymi. Nie lubię komercji, no ale chciałabym być znanym projektantem chociażby w Polsce. Pewne sprawy są trudne do pogodzenia :)

  Poza projektowaniem oczywiście uczestniczę w najważniejszych wydarzeniach modowych w kraju i podpatrują style gwiazd. Oczywiście lubię komentować i oceniać, czy to co noszą aktorki i aktorzy, jest gustowne i szykowne, czy pozbawione smaku i wewnętrznego poczucia piękna. Bogaci ludzie często porzucają swój instynkt na rzecz drogich, luksusowych projektantów i stylistów. Nie zawsze się im to opłaca.

  Jestem także osobą, która lubi czuć się w formie, dlatego mam karnet na fitness i co jakiś czas wypróbowuję nowe trendy, takie jak na przykład zumba. I co wy na to?